Kendi üretim, prosedür, ar-ge, pazarlama, satış süreçlerimizde yaşadığımız tüm zorluklar ve aldığımız ilham ile, DOĞAL İÇERİKLİ ve KALİTELİ ÜRÜNLERİ ile İNSANLIĞA FAYDA SAĞLAMAK İSTEYEN ÜRETİCİ VE SATICILARI KUCAKLIYORUZ.

Ürünlerinin satışını www.ixirhouse.com ‘da gerçekleştirmek isteyenlerin, detayları konuşabileceğimiz işbirliği randevusu için taleplerini [email protected] adresimize göndermelerini rica ederiz.

Ixir House, üretici ve tüketiciler için bir buluşma noktasıdır. Sevgili babamızın pandemi döneminde başlattığı bu değerli projemiz, günümüz kapitalist koşullarıyla ilaç endüstrisi, gdo’lu zararlı gıdalar, kanserojen kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, sahte ballar ve daha nicesine karşı insanlığa hizmet olarak sunulmaktadır. İnsanın kendi vücut gerçeğine uyanışı, kimyasal sentetik faktörlere bağımlılığının yok oluşu, doğada hazır olarak bulunan birçok bitkisel ürün ile insanın kendi şifasını yaratma yolculuğudur. Uyanış ve keşfin başlayabilmesi, sürdürülebilmesi ve gerçekleşmesi için yediğimiz, içtiğimiz, kullandığımız ürünlerin önemi büyüktür.

Siz değerli üreticiler, kadim şifacılar! Ürünlerinizin pazarlama ve satış faaliyetlerinin profesyonellikle yönetileceği Ixir House’a bekleniyorsunuz…

Bu kategoride ürün bulunmamaktadır. Merak ettiğiniz diğer ürünleri aşağıda bulabilirsiniz.

  • Kategori

   Kriterlerinize uyan bir kategori bulunamadı.
   • Marka
    Kriterlerinize uyan üretici bulunamadı.
   • Ürünler

    Kriterlerinize uyan ürün bulunamadı.
     • Blog
      Kriterlerinize uyan blog yazısı bulunamadı.
     back to top
     FİLTRELE