Hikayemiz (2008 - ∞ ) Türkiye'den Dünya'ya Açılan Altın Bir Kapı!

2008 yılında Düzce ilinde DOĞAL ÜRÜNLER PAZARI ismiyle faaliyete başladık. İlk günkü heyecanımız bu satırları yazarken tutkumuzun mayası oldu. Araştırdık, çalıştık, hayallerimizi koruduk, hedeflerimize doğru her gün sabırla bir adım yol aldık.

Kurulduğumuz günden bu güne doğal, yöresel ürünler ve bitkisel aktariye ekosisteminde perakende ve toptan olarak satış faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Üretim hayalimiz için üç yıl önce AR-GE çalışmalarına başladık. Hazır olduğumuzda ALTIN İKSİR’İ geleneksel yöntemlerle üretebileceğimiz imalathaneyi oluşturduk. Seri üretimimiz, imalathanemizde devam etmektedir.

Firmamız “EMİR BİTKİSEL GIDA, KOZMETİK ve TARIM ÜRÜNLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ“ ile Düzce Merkez Camiikebir Mahallesi'nde bulunan satış mağazamızda perakende satışa devam ediyoruz.

İmalathane ve depomuz, Düzce Merkez Kültür Mahallesi'nde yer almaktadır.

‘’www.ixirhouse.com’’ e-ticaret sitemiz ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden online satışımız bulunmaktadır. Proje hedefimiz global satıcı ve alıcılar olduğu için IXIR HOUSE ve GOLDEN IXIR isimlerimiz ile pazarda yer almaktayız.

Bu kategoride ürün bulunmamaktadır. Merak ettiğiniz diğer ürünleri aşağıda bulabilirsiniz.

  • Kategori

   Kriterlerinize uyan bir kategori bulunamadı.
   • Marka
    Kriterlerinize uyan üretici bulunamadı.
   • Ürünler

    Kriterlerinize uyan ürün bulunamadı.
     • Blog
      Kriterlerinize uyan blog yazısı bulunamadı.
     back to top
     FİLTRELE